تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 32 متر TOP LOCATION مالکیت کامل

مغازه 32 متر TOP LOCATION مالکیت کامل

2 هفته پیش در شهرک جماران

متراژ
32
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏375,000,000 تومان
ٖؒ﷽
معمار هماט است کـہ از عشق بنا ساخت ٖؒ

فروش مغازه سند تک برگ
قیمت قابل مذاکره
مالک منعطف
32 متر
نزدیک مدرسه
نوساز

موارد مشابه ودلخواه شما عزیزان موجود است*

*مشاور تخصصی منطقه : محمدامین اعتمادی*
ادرس دقیق مراجعه حضوری
جهت مشاوره رایگان ملکی با من در ارتباط باشید
لطفا در صورتی که خط مشغول بود مجدد تماس بگیرید