تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 48 متری در شهرک سیمرغ

مغازه 48 متری در شهرک سیمرغ

4 روز پیش در برخوار

متراژ
48
ساخت
1403
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
باسلام
☘️☘️گروه مشاورین املاک قلب شهر
❤️شهر در خدمت همشهریان عزیز

☘️☘️☘️با شما هستیم تا خانه دار شدن ☘️☘️☘️

ما بزرگ هستیم چون شما مشتری ما هستین

☘️☘️☘️بازدید این واحد را از دست ندین ☘️☘️☘️

اگه دنبال خونه تاپ لوکیشن و دو خواب قیمت مناسب هستین سریع تشریف بیاورید

️ مغازه
✅48متری
✅دارای دو پوش
❤️ موارد مشابه خام و تکمیل و پیش فروش رهن واجاره در شهرک سیمرغ باقیمت مناسب موجود می باشد
بامدیریت آقای احمدی
مشاور شما سلطانی