تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه ،48متر ،عالی قاپو ،دهنه 3متر

مغازه ،48متر ،عالی قاپو ،دهنه 3متر

1 سال پیش در اردبیل

متراژ
48
ساخت
1371
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
250٬000٬000 تومان
✔️سرقفلی با اجازه مالک

✔️مسیر پرتردد

✔️قابل معاوضه با 2واحد کوچکتر

✔️مابقی نقد

✔️کد ملک 47302

املاک 77 خیابان حافظ جنب تالار بزرگترین فایلینگ در اردبیل
انجام تمامی امورات ملکی از قبیل خرید / فروش / اجاره و مشارکت در ساخت به صورت حرفه ای زیر نظر کارشناسان و مدیران حقوقی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک 77

7 روزه میفروشیم 4روزه اجاره میدیم