تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 50 متر اصلی مهرشهر

مغازه 50 متر اصلی مهرشهر

1 سال پیش در اهواز

متراژ
50
ساخت
1403
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
8٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
170٬000٬000 تومان
⚜️ املاک تامرادی ⚜️

---------------------------------------------------------------------
     ️مشاور شما: نیک صفت

باسلام و احترام
اگر بدنبال سرمایه گذاری باسود تضمین شده هستید
لطفا این فایل را بادقت دنبال کنید.
-------------------------------------------------------------------
✅️فروش تجاری در خیابان 32متری امام رضا
✅️بدون واسطه باقیمت بسیار مناسب
✅️40 متر همکف 32 متر بالکن
✅️انشعابات آب و برق
✅️درب سکوریت و کرکره برقی
✅️سرویس بهداشتی و روشویی
✅️قابلیت رهن کامل تا مبلغ 1 میلیارد
✅️قیمت قابل مذاکره
✅️شرایط پرداخت منعطف
✅️فرصت سرمایه گذاری بینظیر در منطقه ای پر رونق و رو به رشد .
موارد مشابه با قیمت و متراژهای مختلف موجود است.

__________________________________________
مشاوره درست = رشد سرمایه= آینده ای مطمئن
آدرس ما :
مهرشهر 200 متر بعد از فلکه صیاد جنب تعویض روغنی گروه مشاورین املاک تامرادی
مشاور فروش : نیک صفت