تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 60 متری در عبدل آباد

مغازه 60 متری در عبدل آباد

4 روز پیش در شکوفه عبدل آباد

متراژ
60
ساخت
قبل از 1370
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏366,666,000 تومان
60 متر تجاری مالکیت کامل و قابلیت ساخت و ساز

دارای آب ، برق سه فاز ، گاز ، یک خط تلفن ثابت ، سرویس حمام و دستشویی

برای بازدید از ساعت 7 صبح تا 4 عصر در همه ی ایام هفته می توانید مراجعه کنید

شماره تماس
0912
6866
976

آدرس : تهران ، عبدل آباد ، بلوار بخشنده ، انتهای خیابان رحمان ، پلاک 7