تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 62 متری بر بلوار رحمت

مغازه 62 متری بر بلوار رحمت

3 روز پیش در مسلم

متراژ
75
ساخت
1405
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏28,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏380,000,000 تومان
با سلام
فروش یک باب مغازه
62 متر کف 27 متر بالکن
جمعا قابل فروش 75 متر
ارتفاع کف 4 متر ارتفاع بالکن 2 متر
سند ملکی
صفر تحویل 2 ماهه
لوکیشن و پاخور بینظیر
سازه فوق لوکس معماری دیدنی
چشم منطقه
بر بلوار رحمت
جهت دریافت لوکیشن و بازدید تماس حاصل فرمایید

آدرس املاک : بلوارپاسداران . خ شهید آقایی . گلچین شرقی
____________ مشاورین املاک ویو _____________
مشاوره رایگان در زمینه املاک و مستقلات با 20 سال سابقه درخشان .