تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 8 متری داخل بازار پاساژ

مغازه 8 متری داخل بازار پاساژ

1 سال پیش در ساوه

متراژ
8
ساخت
قبل از 1370
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
8٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬100٬000٬000 تومان
درود بیکران
مغازه 8 متری
دارای دکور شیک و خاص
داخل پاساژ حاوی بازار
مناسب برای طلافروشی و خرازی و بدلیجات و آرایشی و لباس و ….
قابل معاوضه تانصف مبلغ با آپارتمان یاماشین خارجی
در صورت خرید نقدی تخفیف مناسب

فایل های مشابه در نقاط مختلف شهر موجود است

املاک شکوفه خیابان فردوسی میدان شکوفه
سپاس