تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 9 متر ، نوساز ، م قدس

مغازه 9 متر ، نوساز ، م قدس

1 سال پیش در قدس

متراژ
9
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
2٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
300٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
♦️  دپارتمان تخصصی املاک شهر  ♦️
-----------------------‐----------------------------
مغازه 9 متر ، ارتفاع 4 متر ، شیشه میرال ، تمام سنگ ، کولر گازی
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
متراژهای 9 الی 55 متر ، با مستاجر فعال
آدرس ما : 45متری انقلاب نبش بلواردانش آموز پلاک 7طبقه 2
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
ارادتمند فهمی