تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه 9متر بازارچه جوادیه پاساژ المهدی

مغازه 9متر بازارچه جوادیه پاساژ المهدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
9
ساخت
1386
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬000٬000 تومان

خوش قیمت