تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه بر خیابان لاله زار 700 متر فروشی

مغازه بر خیابان لاله زار 700 متر فروشی

1 سال پیش در تهران

متراژ
700
ساخت
1395
اتاق
+4
قیمت کل
420٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
600٬000٬000 تومان
سلام دوستان عزیز وقت بخیر

با املاک ها در دفترما تهران تو همکاری میکنیم❤️

مشاور شما گنجی هستم

از املاک تهران تو

با مغازه تجاری فروشی قدرالسهم سرمایه گذاری اجاره محدوده لاله زار بازار فردوسی سعدی جمهوری
تماس چت دیوار در خدمتم آماده همکاری فایل های شخصی در دفتر ما

مشخصات! :
700متر سرقفلی + مالکیت قابل مذاکره ✅️

قدر السهم عالی✅️

بالای 80 درصد فلت فول بازسازی شده لاکچری ✅️

مناسب فروشگاه زنجیره ای و نمایندگی های بزرگ
در حوزه روشنایی و... با پاخور عالی بر لاله زار

برق فشار قوی 3 فاز✅️
چند خط تلفن ✅️

و دیگر امکانات این ملک تماس و یا چت دیوار پیام بدید جهت توضیحات کامل

زیر قیمت با مشتری واقعی راه میاد مالک