تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه بر دکتر قریب /شهرک صدف /200متر /تهاتر /سندار

مغازه بر دکتر قریب /شهرک صدف /200متر /تهاتر /سندار

2 سال پیش در کرج

متراژ
200
ساخت
1400
اتاق
2
قیمت کل
47٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
237٬500٬000 تومان
✨✨ گروه مشاورین املاک تاج محل ✨✨

♦️ فروش مغازه 200 متری بر دکتر قریب
♦️ فول امکانات
♦️ مناسب کافه رستوران،داروخانه،قنادی،ابزار فروشی و ...

♻️ املاکان محترم ملک شخصی خریداری شده دفتر می باشد
لطفا تماس نگیرید فقط با خریدار واقعی معامله و امضا می شود
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهندس محمد یزدانی

آژانس املاک تاج محل

2 روزه اجاره میدیم 5 روزه میفروشیم.