تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه تجاری 62 مترمربع واقع در کوی امام جعفرصادق

مغازه تجاری 62 مترمربع واقع در کوی امام جعفرصادق

1 روز پیش در کوی امام جعفر صادق

متراژ
62
ساخت
1385
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏21,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏350,000,000 تومان
موقعیت مکانی
داخل پاساژ/مجتمع تجاری
وضعیت فعلی
تخلیه
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
مغازه تجاری
44مترمربع کف به علاوه 18متر بالکن
شش دانگ سند
واقع در کوی امام جعفر صادق مجتمع پردیس
با ویو عالی
همراه با پارگینگ و انبار
خوش قیمت
متری350میلیون /فروش فوری