تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه تجاری 62متر در رامسر توریستی

مغازه تجاری 62متر در رامسر توریستی

1 سال پیش در رامسر

متراژ
62
ساخت
1385
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
11٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
177٬419٬000 تومان
سند اداری
دارد
⚜️ به نام یگانه معمار هستی⚜️
⭐️از املاک سینا رامسر بهترین ها را بخواهید⭐️
⭐️ما بهترینها را به شما ارائه میدهیم⭐️
♻️املاک سینا رامسرستاره منطقه در خدمت شماست♻️
♻️قدم به قدم با شما همراه خواهیم بود♻️
⭕️⭕️با افتخار در کنارتان هستیم از بازدید تا قرارداد حتی در روزهای تعطیل
↔️ مغازه 135 متر مناسب جهت فروشگاههای بزرگ و بانک و رستوران ، فست فود ، نمایشگاه ماشین و موتور ، مبلمان و اکسسوری ، طباخی و تمامی مشاغل…
↔️رامسر خیابان عباسمنفرد رضی محله
↔️62متر مغازه تجاری
↔️کنتور برق 3 فاز
⛔⛔ لطفا املاک محترم تماس نگیرید⛔⛔
⭕️بازدید این ملک رو همین امروز انجام دهید
✌️✌️✌️جهت اطلاعات تکمیلی و بازدید با مشاورین خود در املاک سینا تماس بگیرید☎️
⚜️املاک سینا رامسر با 7 سال سابقه درخشان در امور ملکی ، تضمین کننده صحت معاملات از اولین تماس تا زمان انتقال سند در کنار شماست