تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه تجاری / الهیه / صفر / فول اکانات

مغازه تجاری / الهیه / صفر / فول اکانات

2 سال پیش در مشهد

متراژ
34
ساخت
1403
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
4٬488٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
132٬000٬000 تومان

میدان ولیعصر

از 34 متر موجود داریم به بالا

برای اطلاعات بیشتر فقط تماس بگیرید
حقیقی هستم مشاور شما