ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
مغازه تجاری / بین حر 4 و 6 / تجاری دائم
مغازه تجاری / بین حر 4 و 6 / تجاری دائم
1 سال پیش در شهرک شهید رجایی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
28
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
14٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
500٬000٬000 تومان
° هوالرزاق °
باسلام خدمت همشهریان عزیز و دوستان همراه
❇28متر
❇تجاری دائم
❇حاشیه 4متر
❇شیشه سکوریت
❇سقف کامپوزیت
❇کف سرامیک
❇کرکره برقی
❇امتیازات کامل
❇همراه باهوایی
☆ مشاور امور ملکی شما : داوطلب ☆
باسلامودرودخدمت شمادوستان همراه وبازدید کننده های محترم
⭐قابل توجه مصرف کنندگان وسرمایه گذاران عزیزفرصت راازدست ندهید⭐
✳دراملاک لُردمیتوانیدباهربودجه ایی ، باهر سلیقه ایی وباهرشرایطی
صاحبخانه شوید✳
♦️کادریی مجرب وباانگیزه ومتخصص درامور خریدوفروش تجاریی ومسکونی،ویلایی، آپارتمانی،زمین صنعتی،کشاورزی ومشارکت در ساخت♦️
⬇️سوابق عقدقرارداددرمنطقه⬇️
بانک،درمانگاه،داروخانه،مجتمع تجاری وفروشگاه های معتبر ...
✨ تکریم ارباب رجوع باهرتوان مالی
ثبات وشفافیت مطلق درفرایند خریدوفروش ✨
مالکین محترم ....
تمامی امورملکی وتجاری خودراجهت《خرید و فروش》ویا《رهن واجاره》ویا《تهاتر》رابه مابسپارید
تادرکمترین زمان وباقیمت مناسب به فروش برسانیم وملک دلخواهتان رامعرفی کنیم.
♻️برای بازدیدواطلاعات بیشتربه آدرس:
شهرک شهیدرجائی،نبش حر15،{مقابل صندوق قرض الحسنه}
کارگزاری اَملاک☆لُرد☆مراجعه فرمائید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
کارگزاری املاک لرد کدخدا
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.