تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامغازه تجاری مسکونی نوساز

مغازه تجاری مسکونی نوساز

2 سال پیش در یزد

متراژ
280
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬809٬000 تومان
متراژ زمین
126
بالکن
دارد
متراژ زمین126متر

زیربنا 280متر

منزل دوخواب

پارکینگ ماشین

مغازه دونبش

مغازه 126متر

وکالتی

جریمه ساختمان پرداخت شده

برج 3امسال قیمت شده 3/500

به علت مهاجرت زیر قیمت داده میشود

فروش فوری فوری فوری

میدان سلطان پناه به سمت مدنی