تائید

مغازه تجاری

3 روز پیش در شاهد تربت‌جام

متراژ
57
ساخت
1395
اتاق
2
قیمت کل
‏4,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,964,000 تومان
مغازه تجاری موقعیت عالی برای کاسبی

حاشیه شاهد
57 متر زمین دهانه 8 دارای دو تا مغازه تجاری با دهانه 4
54 متر پروانه تجاری

سند سه دانگ

نقدی یا تهاتر با
با ملک ویلایی عباسپور و ازادگان هر دو به قیمت کارشناس شهرداری

مشاور شما عدنان کبودانی
مجموعه بزرگ املاک الماس