تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه حاشیه خیابان طباطبایی

مغازه حاشیه خیابان طباطبایی

2 سال پیش در زاهدان

متراژ
150
ساخت
1379
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬333٬000 تومان
⚜️⚜️دپارتمان املاک ویرا ⚜️⚜️
____________________________________________________
⭕ خرید و فروش مطمئن و سرمایه گذاری امن⭕
( با مشاورین ملکی ویرا )

_______________ ⚜️ مشخصات واحد ⚜️_______________

⚜️زمین 87 متری
⚜️بنا 150 متری
⚜️حاشیه طباطبایی

______________✳️ توضیحات تکمیلی ✳️_______________

✳️آماده تحویل
✳️روبه فضای سبز در حاشیه اصلی طباطبایی

_________________________________________________
با مشاورین حقوقی و ملکی ویرا مطمئن خرید کنید
____________________________________________________
⭕ شعبه بزرگمهر ( نبش بزرگمهر 36 )

⚜️ با مدیریت مهندس افشاری ⚜️