تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه دوکله بر خیابان پروانه

مغازه دوکله بر خیابان پروانه

1 هفته پیش در اسلام‌آباد

متراژ
249
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
‏9,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,152,000 تومان
کل زمین 249 متر
بنا 180 متر
ارتفاع 5 متر
تمام اسکلت . سقف تیرچه راه پله برای طبقه بالا .
پشت بام تا ارتفاع 120 ستون ها رفته و دورچینی شده .
کف موزائیک 40 در 40
دیوار سرامیک تا ارتفاع 320
24 متر بالکن برای دفتر
امتیازات تکمیل
برق سه فاز صنعتی
گاز . آب و فاضلاب
دو کله .. یک طرف بر خیابان بیست متری پروانه . یک طرف کوچه هشت متری
بر زمین 7 متر
شهرداری تسویه
ملک بصورت قولنامه به فروش می رسد.
کارشناسی قیمت بروز گرفته شده و عکسشو گذاشتم
قابل معاوضه با زمین پلاک 4 . واحد آپارتمان . ماشین .
مناسب پخش مواد غذایی . مکانیکی . دیتیلینگ خودرو . نقاشی . و....