تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه فروشی 25 متری حاشیه خیابان

مغازه فروشی 25 متری حاشیه خیابان

2 هفته پیش در شهید قربانی

متراژ
25
ساخت
1398
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏3,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
سلام ادب و احترام
((کارگزاری املاک جهان))
««« عضو رسمی اتحادیه املاک مشهد»»»
✨ خرید ،فروش ،رهن ، اجاره ✨
✨ ملک خود را در کمترین زمان از مابخواهید ✨
✨ اعتماد شما اعتبار ماست ✨
.
✅ مغازه 25 متر میباشد ، طبرسی شمالی 17 خداشناس 8
✅ مغازه فوق ملکی میباشد و پشت بام اختصاصی
✅انباری
✅نزدیک به حاشیه طبرسی مترو ، بی آر تی ، مدرسه ، نانوایی، فضای سبز
☎️کارگزاری املاک جهان با کادری مجرب در خدمت شماست
موارد مشابه موجودمیباشد در صورت نیاز تماس بگیرید
آدرس املاک : بلوار طبرسی شمالی 43 بین جماران 17و19املاک جهان