تائید

مغازه لوکس مهرشهر

3 هفته پیش در باغ سیب

متراژ
32
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
‏12,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏393,750,000 تومان
مغازه با سند تک برگ ششدانگ تجاری کاربری تجاری (تخلیه)

مشخصات: 
40 مترمربع شامل حدود 28 متر همکف و 12 متر نیم طبقه بالا (بالکن یک سوم معادل مجموع 32 مترمربع)

با راه پله اسپیرال و پارکینگ مستقل سندی و همچنین 8 متری انباری در زیرزمین ، 
مجتمع توسکا ، موقعیت بسیار عالی و رو به رشد مناسب مشاغل لوکس و یا اجاره برداری

دیزاین داخلی و دیوارکوب طرح چوب و کولر اینورتر اسپیلیت .

قابل توجه اینکه :
یکی از نقاط منتخب جهت احداث ایستگاه مترو میباشد که باعث ایجاد موقعیت ویژه برای این پاساژ در آینده می شود و به علاوه تعریض و چهار لاین شدن .