تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه نوساز 56 متر/ ملکیت

مغازه نوساز 56 متر/ ملکیت

1 هفته پیش در ارامنه

متراژ
56
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏285,714,000 تومان
درود

⚜️ 56 متر نوساز
⚜️ 2 طبقه بزرگ
⚜️ سند تک برگ
⚜️ آب - برق 3 فاز
⚜️ بالابر فعال
⚜️ سرویس بهداشتی
⚜️ کرکره برقی 2 طرف
⚜️ نورگیر عالی
⚜️ آماده انتقال
____________________
❌خوش قیمت❌

برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید

مشاور شما بخشی

املاک تاجری