تائید
فروش مسکونیآپارتمانمـ205ــتر / خـ3ــواب / زاگـرس

مـ205ــتر / خـ3ــواب / زاگـرس

2 هفته پیش در پردیسان

متراژ
205
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏11,760,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,365,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
3
|||||- 205 متر غرق در آرامش ، آغشته به زیبایی -|||||

|| ساختمان 2 کله { غرق در نور }
|| کلیدنخورده { آماده برای طراحی به سبک انتخابی و سلیقه انحصاری شما }
|| 3 طبقه 2 واحدی { ساختمان شخصی ساز همراه با سکنه آرام و با اصالت }

موارد مشابه در ارنج مختلف موجود میباشد

محـمدخانـے