تائید
فروش مسکونیآپارتمانملاصدرا دوخوابه خوش نقشه

ملاصدرا دوخوابه خوش نقشه

1 سال پیش در تهران

متراژ
81
ساخت
1385
قیمت کل
11٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
139٬506٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
✨️باسلام و عرض ادب خدمت شمابزرگواران✨️
✨️هدف ما رضایت شماست✨️
81متر
2خوابه
مناسب سرمایه گذاری و مصرف کننده
لوکیشن عالی دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی
بازدید =خرید
✨️✨️کلیدنزداملاک ماست✨️✨️
بازدیدباهماهنگی
کارشناس فروش منطقه : پیام
آدرس املاک:سهروردی شمالی نبش اندیشه دوم(حمید قدس) پلاک 435 املاک هفت