تائید
فروش مسکونیآپارتمانملک*125متر*کوچه حکمت

ملک*125متر*کوچه حکمت

1 سال پیش در اراک

متراژ
125
ساخت
1403
قیمت کل
8٬740٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
69٬920٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️اعتبار از ما، اعتماد از شما⚜️
▃▅▇█▓▒░ املاک آراک ░▒▓█▇▅▃
=================================
✔آپارتمان 125 متری 2 خواب
✔لوکیشن: خیابان ملک، کوچه حکمت
✔نما ترکیبی بسیار شکیل
✔ 5 طبقه تک واحدی
✔طبقه دوم و سوم موجود می باشد
(واحد خام و کلید نخورده)
✔آکواریومی از نور (واقعی)
✔پذیرایی بسیار خوش نقشه و خوش چینش
** مبلغ 800 میلیون تومان روی سند**
✔تنظیم سند: اسفند ماه 1403
=================================
جهت کسب اطلاعات بیشتر از این فایل ارزنده کافیست با من تماس بگیرید.
✅فایل های مشابه و ارزنده موجود می باشد