تائید
فروش مسکونیآپارتمانملک 54 متری هروی فول امکانات

ملک 54 متری هروی فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
54
ساخت
1392
اتاق
1
قیمت کل
7٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
133٬333٬000 تومان
طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
❇️««««««««««املاک بزرگ رز »»»»»»»»»»»❇️
……..::::::::«««««««««««««»»»»»»»»»»::::::::.…
و ایستگاه مترو
✅فروشنده ترین مالک منطقه به علت نیاز مالی
✅ مشاعات درجه یک
.
✅ ملک فول بازسازی شده ✅
.
❇️با هر بودجه ای که دارین ، بهترین خونه مورد سلیقتون رو پیش ما میتونین پیدا کنین✅
««« موارد مشابه نیز موجود می باشد »»»
.
❇️مشاور شما :
فعال تخصصی منطقه هروی ، ماهان هستم