تائید
فروش مسکونیآپارتمانملک اپارتمانی واقع در حافظ نو/مشاور املاک28

ملک اپارتمانی واقع در حافظ نو/مشاور املاک28

2 هفته پیش در خرمشهر

متراژ
120
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,583,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜⚜⚜⚜بنام خالق بی همتای هستی⚜⚜⚜⚜

✔️گروه مشاورین املاک 28✔️

✔️ از اولین بازدید تا آخرین امضاء همراه شماییم✔️
=====================================
✨اطلاعات اگهی✨
✨متراژ ملک 120متر✨
✨لوکیشن بی نظیر✨
✨برای فروش✨
✨آدرس ملک: ملک واقع در خیابون حافظ نو در مرکز شهر و بهترین نقطه خرمشهر میباشد دو قدمی بازار امام رضا هستش
ملک شیک ساخته شده و بدون هیچ کم کسری میباشد✨
✨سال ساخت92✨
=====================================
✨اقدام امروز.ارامش فردای شماس ✨
✨کارشناس امور ملکی:اقای بیرانوند و اقای عشیراوی✨
====================================
✅ برای جواب به تمام سوالات شما فقط کافیست با شماره ای درج شده در اگهی تماس بگیرید✅
✅برای کسی اطلاعات از رهن و اجاره تماس بگیرید✅
✅بازدیداز صبح9/30تا ظهر ساعت1/30✅
✅بازدید از عصر 4/30تا شب ساعت11/30✅
(حتی ایام تعطیل در خدمت شما هستیم)
«ما در مقابل سرمایه شما مسئول هستیم»
( مشاور املاک28-ادرس خیابان نقدی روبروی رستوارن رضا جنب واشر سازی جنوب)
✨ادرس مشارو در لوکیشن درج شده است✨