تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهملک تجاری بر اصلی کمربندی بازکیاگوراب 365 متری

ملک تجاری بر اصلی کمربندی بازکیاگوراب 365 متری

11 ماه پیش در شیشه گران

متراژ
365
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
23٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
63٬013٬000 تومان
هلدینگ سفیر
365 متر زمین
یک سوییت 40 متری
مغازه 40 متری جلوی سوییت
12 متر بر مغازه
مناسب مشاغل و ساخت