تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهملک مسکونی اداری تجاری لوکس

ملک مسکونی اداری تجاری لوکس

2 هفته پیش در شهرک شهید مطهری

متراژ
550
ساخت
1404
اتاق
+4
قیمت کل
‏95,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏172,727,000 تومان
محدوده دولت | درب مستقل از ساختمان
متراژ: 550 متر

مناسب سرمایه گذاری و بهره برداری فوری

قیمت کل: 95 میلیارد تومان

جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.