تائید
فروش مسکونیآپارتمانملک واقع در شهر جدید هشتگرد

ملک واقع در شهر جدید هشتگرد

9 ساعت پیش در بوستان ولایت

متراژ
88
ساخت
1390
قیمت کل
‏5,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,363,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
88متری
سند تک برگ
نما سنگ
جنوبی شمالی سه بر هست
فول امکانات
پارکینگ،انباری،سند،بالکن
کابینت ام دی آف ،گاز رومیزی
پکیج،