تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاملک ویلایی 154متری در 2 طبقه 95متری.سندتکبرگ

ملک ویلایی 154متری در 2 طبقه 95متری.سندتکبرگ

1 هفته پیش در شهرک امام رضا

متراژ
270
ساخت
1379
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
154
قیمت کل
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏107,142,000 تومان
سرامیک
ملک در شهرک امام رضا تربیت های زوج واقع شده
زمین ملک 154متر
بر ملک 8متر
طبقه همکف 75متر یک خوابه
طبقه اول 95متر2خوابه
طبقه دوم 95متر2 خوابه
سند تکبرگ
به ملک های که بالای 150متر زمین داشته باشند 4طبقه جواز ساخت صادر میشود
کف سرامیک
کابینت mdf
ملک جنوبی

املاک مهدی واقع در بلوار دانش نبش دانش سوم

فایل های دیگر نیز موجود میباشد