تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاملک ویلایی 180متری با100متر بنا سند تک برگ

ملک ویلایی 180متری با100متر بنا سند تک برگ

2 هفته پیش در شهرک امام رضا

متراژ
130
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
180
قیمت کل
‏6,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,833,000 تومان
سرامیک
ملک فوق واقع در حسن آباد لاله چهارم میباشد
180متر زمین
دو بر
بر ملک 12متر
سند تکبرگ
قابلیت ساخت
100متر بنا طبقه اول
80متر حیاط با صفا
50متر بنا طبقه همکف
واحد بازسازی شده وتمیز

املاک مهدی واقع در بلوار دانش