تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاملک ویلایی 228 متری مرکز شهر

ملک ویلایی 228 متری مرکز شهر

1 سال پیش در ساوه

متراژ
320
ساخت
1374
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
12٬540٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬000٬000 تومان
متراژ زمین
228
بالکن
دارد
ملک 228 متری در مرکز شهر

دارای دوطبقه 140 متری

یک زیرزمین/سویت 70 متری

هر واحد 2 خواب
نورگیر عالی
ملک دو بحر
در ورودی مجزا

املاک چناران ادرس: بین مطهری 14و16

مشاور حاج امینی