تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل 153 متری 4 طبقه صفر شهرک سلامت

منزل 153 متری 4 طبقه صفر شهرک سلامت

1 هفته پیش در شهرک امام‌زمان

متراژ
500
ساخت
1404
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
153
قیمت کل
‏28,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏183,006,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✴️✴️املاک اخوان زارع✴️✴️

باسلام
هنگام تماس ارائه کد فایل الزامیست.
#کد ملک 2806
153 منر
همکف پارکینگ و انباری
3 تا واحد 100 متری 2 خواب

➖➖➖◾️◾️◾️➖➖➖◾️◾️◾️➖➖
❗️اطلاعات بیشتر و بازدید فقط با مراجعه حضوری به املاک اخوان❗️

❇️❇️بزرگترین فایل املاک منطقه❇️❇️

ده ها مورد مشابه آپارتمان و ویلایی

✳️✳️گروه مشاورین املاک اخوان✳️✳️

ساعت کار: دفتر8:30الی13:30 و 16الی21:30
➖➖➖◾️◾️◾️➖➖➖◾️◾️◾️➖➖
ادرس:شیخ طوسی شرقی نبش کوچه 3
➖➖➖➖➖➖➖➖

مجهز به اخذکد رهگیری

⚪️بامشاوره رایگان تلفنی⚪️
➖➖➖➖➖➖➖➖