تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیمنزل آهن آجر خوش جا

منزل آهن آجر خوش جا

1 هفته پیش در فردوسی نجف‌آباد

قیمت کل
‏4,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏29,870,000 تومان
انتخاب براساس توان شما و هنرما
مشاور املاک امین

_

منزل مسکونی هواری

⭕️محدوده : خیابان امیر کبیر
⭕️کد : 2323

_

مشخصات کلی ملک:

•سند : شش دانگ تک برگ
•متراژ زمین : 154 متر
•ابعادزمین : 7.60×20.30
• تعداد خواب : 4 خواب
•نوع سازه : آهن آجر و خشت گل
جهت زمین : شمالی
•گذر : 4 متر اختصاصی

•شمالی ✅
•مناسب جهت تخریب ✅
خوش جا ✅
•موقعیت مکانی و دسترسی : عالی ✅
•نوردهی:عالی✅
•فروش:نقدی_معاوضه✅

قیمت : 4/600 میلیارد
⭕️;کارشناس فروش :سرکار خانم مهندس محمدی

___

یک سرمایه گذاری عالی را با ما تجربه کنید.

آیا قصدفروش خانه یا زمین خود را دارید؟

آیاقصد خرید منزل،باغ،ویلا،زمین و... را دارید؟

کافیست به مشاورین مجرب املاک امین بسپارید تا در بالاترین سرعت طعم واقعی فروش را بچشید.

مشاور خرید و فروش_رهن و اجاره

مشاور املاک امین

با ما، خانه ی رویایی خود را به سرعت پیدا کنید✌️

آدرس دفتر:
نجف اباد،خیابان قدس،چهارراه مولوی،نبش خیابان دارایی
«مشاور املاک امین»

مدیریت:مهرابی