تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل دو خواب شیک نو ساز

منزل دو خواب شیک نو ساز

1 سال پیش در مشهد

متراژ
80
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬190٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬900٬000 تومان
متراژ زمین
100
آبگرم کن
✨علیزاده هستم کارشناس منطقه 3و4✨
خاک طـلا میدهد
⬅️ زندگیتون پر از اتفاق های خوب
⬅️ منزل فوق دربست ویلایی می باشد
⬅️متراژ زمین 100 متراژ بنا 80
⬅️ منزل فوق دو خواب نوساز
⬅️ ملک فوق بهترین گزینه برای سرمایه گزاری
ملک فوق قابلیت رهن تا 140 میلیون هم دارد
دسترسی آسان به «ایستگاه واحد ،مدرسه ،نانوایی، هایپر مارکت و.....»
دوستان جوان عروس داماد ها با وام ازدواجتون صاحب همچین خونه تمیزی بشین تعلل=حسرت
‼️مشابه این مورد در متراژ های مختلف موجود است
‼️اگه به فکر سرمایه گذاری مطمئن هستید این آگهی مخصوص شماست
توجه توجه
(به علت سو استفاده برخی همکاران از چت دیوار قادر به ارائه آدرس دقیق ملک در چت دیوار نیستیم )
لوکیشن عالی با دسترسی راحت
اصلا مگه یک واحد ایده آل باید چجوری باشه ❕❔
اصلا میدونی این واحد فول امکانات ❕❔
اصلا میدونی واحد سرمایه گذاری چیه ❕❔
اصلا مگه چند بار همچین فرصتی گیرت میاد ❕❔
اصلا اگه خریدت جدی و دنبال سودی بهم زنگ بزن ❕❔
مشاوره رایگان کلیه امور ملکی
منتظر حضور گرم شما مشتریان عزیز هستیم
پیج ما در اینستاگرامamin_00211