تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل سنتی شیک ورجان

منزل سنتی شیک ورجان

7 ساعت پیش در کهک

متراژ
400
ساخت
1380
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
400 متر مربع
قیمت کل
‏6,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,500,000 تومان
سلام یه خانه باغ سنتی بسیار زیبابا محلی دنج واقع در روستای ورجان در بخش کهک به صورت مبله با کلیه امکانات و سیستم حریق و سیستم مدار بسته و انواع درختان میوه دارای سند تک برگ شش دانگ باقیمت بسیار عالی به فروش میرسد لطفاً جهت اطلاع بیشتر از ملک فوق و املاک دیگر تماس بگیرید
مشاور املاک دهکده با مدیریت محسن آقاجانی
کارشناسی کلیه املاک روستایی استان قم تحت نظر اتحادیه املاک استان قم
مشاوره رایگان