تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل فروشی کوچه قندو شکر،بافت فرسوده

منزل فروشی کوچه قندو شکر،بافت فرسوده

11 ماه پیش در اسفراین

متراژ
145
ساخت
1379
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
265
قیمت کل
3٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬150٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
265متر سند شش دانگ
منزل ویلایی قابل نشستن
دونبش 8 ،12
امتیازات کامل
حدود250متر میماند
منطقه بافت فرسوده
قایلیت جذب وام بافت فرسوده
قابلیت ساخت 6سقف (حداکثر سقف مجاز در شهر)

ملک عالی برای ساخت یا بازسازی
قیمت 3،750،000،000 تومان
تخفیف پای معامله

مشاور املاک رضا ،خ امام خمینی31
مدیریت ؛ سنگ سفیدی