تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل قدیمی و سنتی دو سرویس خ طالقانی 203متر

منزل قدیمی و سنتی دو سرویس خ طالقانی 203متر

2 روز پیش در ارومیه

متراژ
150
ساخت
قبل از 1370
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
203 متر مربع
قیمت کل
‏3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,241,000 تومان
⭕️املاک خانه سفید بهداری فارابی
⭕️فروش منزل دو سرویس سبک قدیمی و بسیار زیبا و سنتی داخل شهر خیابان طالقانی جنب هتل آریا
✅️زمین 205 متر
✅️زیر بنا 150 مار
✅️دو سرویس راه جدا و حیاط مشترک
✅️هر سرویس 2 خواب
✅️هر دو در کف ساخته شده
✅️ساخت قدیمی
✅️هر کدام دارای سرویس بهداشتی و حمال مجزا
✅️هر دو دارای انباری
✅️هر دو سرویس دارای بالکن مجزا
✅️فاصله با خیابان اصلی 20 متر
✅️آب و برق و گاز
✅️کابینت فلزی
✅️سند 6 دانگ