تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل مسکونی در کمال آباد

منزل مسکونی در کمال آباد

1 سال پیش در ارومیه

متراژ
55
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
2٬833٬000 تومان
متراژ زمین
60
بالکن
دارد
با عرض سلام خدمت شما همشهریان عزیز
حیاط نقلی مناسب زوج های جوان
به متراژ 60متر مربع
کابینت بندی ام دی اف.هود. گاز رومیزی
موکت بندی
تازه رنگ آمیزی شده
تمامی امکانات رفاهی
واقع در کمال آباد کوچه 7
در صورت تمایل به بازدید به مشاور املاک امین
مراجعه نمایید
آدرس شیخ شلتوت پشت بانگ سپه اول کوچه ورمزیار به مدیریت امین نوروزی