تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل همکف غیاث الدین

منزل همکف غیاث الدین

1 روز پیش در پاپک

متراژ
90
ساخت
1405
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
105
قیمت کل
‏4,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,190,000 تومان
منزل همکف غیاث الدین جمشید

متراژ زمین 105 متر
متراژ بنا 90 متر
جنوبی
کلید نخورده
شناژ کف و شناژ قائم
دو خوابه
7 متر بر
شیک و خوش نقشه
امتیازات تکمیل
به همراه تسویه شهرداری
تحویل یک ماهه
قیمت 4 میلیارد و 850 میلیون

گروه مشاورین املاک آروان