تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل ویلایی 137متری رودکی قابل سکونت

منزل ویلایی 137متری رودکی قابل سکونت

2 سال پیش در اصفهان

متراژ
137
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬985٬000 تومان
متراژ زمین
137
بالکن
دارد
بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام خدمت همشهریان گرامی

املاک آشیانه

بهترین هاراازما بخواهید

✅✅مشاور شما در امور ملکی:اقای عطایی✅✅

✅منزل ویلایی 137 متری پاک شده
✅عرض 8
✅شمالی
✅ویو ابدی
✅قابل سکونت
✅پارکینگ 2
✅انباری زیر زمین
✅گرمایش پکیج
✅لوکیشن عالی کوچه عریض
✅لطفا تقاضا ادرس تلفنی نفرماید
✅واحد های مشابه موجود است

درصورت اجاره منزل خود عدد(1)
درصورت فروش منزل خود عدد(2)را پیامک کنید
در اسرع وقت با شما تماس گرفته میشود

آدرس دفتر:خیابان سهروردی روبروی تقاطع جنب مجتمع سپیدار املاک آشیانه