تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل ویلایی 318 متری

منزل ویلایی 318 متری

2 هفته پیش در جامع

متراژ
318
ساخت
قبل از 1370
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
318
قیمت کل
‏11,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏34,591,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
منزل ویلایی 318 متری
دارای 4 اتاق و حیاط روحیه دار
فاصله تا خیابان فروغی 150 متر
با همسایگان محترم
دارای سند شش دانگ و آماده انتقال
فروشنده واقعی
------------ ------------- ------------- -------------
برای خرید و اجاره در همه مناطق اصفهان به خصوص منطقه پروین، دشتستان و عسگریه با ما تماس بگیرید

از اعتماد شما سپاسگذاریم

ساعت پاسخگویی 9 صبح الی 9 شب

برای ارائه فایلهای بیشتر مشتاق دیدار شما در دفتر مشاور املاک الف هستیم.

خوشحال می شویم که با ما تماس بگیرید که اطلاعات دقیق تری درخصوص ملک در اختیار شما قرار دهیم
چون ممکن که است پیامک را نتوانیم پاسخگو باشیم
-----------‐------------------- ------------------------------------
یک بار معامله کردن، یک عمر لذت برنده شدن را با ما تجربه کنید.