منزل ویلایی با سیزده متر تجاری با سند مجزا بر اصلی
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
57
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
7٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
128٬333٬000 تومان
متراژ زمین
60
⚜️به نام خدا
⚜️کد1042
⚜️فرصت استثنایی خرید
⭕منزل ویلایی 60 متری
⭕یک طبقه
⭕دارای سند تک برگ
⭕دارای یک مغازه سیزده متری با سند تک برگ مجزا وکاملا تجاری اماده برای هر نوع کاسبی
⭕باز سازی شده وتمیز
⭕موقعیت عالی برای سکونت واشتغال
⭕واقع شده در بر اصلی خیابان پر تردد
⭕فروشنده واقعی وصد درصد
⭕تخفیف در جلسه حضوری
↩️ مشاور ملکی شما: مهندس نظری
⬅️//ادرس املاک
⬅️دولت آباد بلوار قدس بعداز تقاطع دهخدا جنب سفره خانه جزیره املاک رایان//
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.