تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل ویلایی،باغی شیک(بهارستان،قلعه شور)

منزل ویلایی،باغی شیک(بهارستان،قلعه شور)

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
100
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
10٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬209٬000 تومان
متراژ زمین
860
آژانس فنی مهندسی ملک واملاک
❇️شعبه1:حکیم نظامی
❇️شعبه2:حمزه اصفهانی
❇️شعبه3:فروغی

⚜️خرید/فروش/رهن/اجاره/مشارکت⚜️
⚜️تجاری/اداری/مسکونی/باغ ویلا⚜️

نوبت بازدید/دستورتهیه نقشه/اخذپروانه
طراحی پلان/نقشه برداریutm
-----------------------------------
مشخصات ملک:
متراژ:860متر
باغ ویلا
مسکونی/باغی
2خواب

محبت بفرمایید:
آگهی را کامل و دقیق و بادقت مطالعه بفرمایید سپس اقدام به تماس نمایید
به جهت ترافیک کاری چت وپیام پاسخگو نیستیم
***نه******** ******** ******** *******
تماس:
9صبح الی 1ظهر
4عصر الی 8شب
بازدید:فقط صبح ها
---------------------
دایره شایستگیتان را دریابید