تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل ویلایی دو طبقه خوش جا

منزل ویلایی دو طبقه خوش جا

2 هفته پیش در فرخی

متراژ
254
ساخت
1385
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
130
قیمت کل
‏6,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏48,461,000 تومان
فروش منزل مسکونی دوطبقه

⭕️کد:1433
_
مشخصات کلی ملک:

•سند : شش دانگ تک برگ
•متراژ زمین : 130متر
•ابعاد : 10×13/40
• زیربنا کل : 254متر
•زیربنا طبقه همکف : 100 متر
•زیربنا طبقه اول : 104 متر
• زیربنا نیم طبقه بالا : 50 متر
•تعدادخواب طبقه همکف : 1خواب
•تعدادخواب طبقه اول :2خواب
•تعداد خواب نیم طبقه بالا : 2خواب
•جهت زمین : جنوبی شرقی
•سازه : تیرچه بلوک
•گذر : 8 متری باز

•دسترسی به امکانات شهری ✅
•موقعیت مکانی : عالی ✅
•نوردهی عالی✅
•حیاط و پارکینگ✅
•مدل فروش:معاوضه-نقدی✅

♦️قیمت: 6/300 میلیارد
⭕️کارشناس فروش : سرکار خانم مهندس محمدی
___

یک سرمایه گذاری عالی را با ما تجربه کنید.

آیا قصدفروش خانه یا زمین خود را دارید؟

آیاقصد خرید منزل،باغ،ویلا،زمین و... را دارید؟

کافیست به مشاورین مجرب املاک امین بسپارید تا در بالاترین سرعت طعم واقعی فروش را بچشید.

مشاور خرید و فروش_رهن و اجاره

با ما، خانه ی رویایی خود را به سرعت پیدا کنید✌️

مدیریت:مهرابی