تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیمنزل کلنگی مرکز شهر/آیت اله کاشانی

منزل کلنگی مرکز شهر/آیت اله کاشانی

4 روز پیش در ملک‌آباد کاشان

قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,333,000 تومان
⚜️به نام ایزد منان ⚜️

✅️منزل کلنگی 375 متر مربع
✅️قابلیت سکونت و بازسازی
✅️کاربرد مسکونی و تجاری
✅️عالی برای ساخت کافه رستوران و ....
✅️ملک دوبر(دارای شبکه های پهن)
✅️دسترسی عالی(بسیار نزدیک به خیابان )

⚜️دپارتمان املاک آراد⚜️

❌️دپارتمان املاک آراد در کلیه امور ملکی از قبیل خرید و فروش و رهن و اجاره و مشارکت در ساخت در خدمت شما میباشد . ❌️