تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیمنزل گلنگی 215 متری قابل سکونت خیابان وحید جنوبی

منزل گلنگی 215 متری قابل سکونت خیابان وحید جنوبی

10 ماه پیش در وحید

قیمت کل
11٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬488٬000 تومان
باسلام

✔️ متراژ موجود زمین 250 متر
✔️ متراژ پاک شده 215 متر
✔️ در به حیاط
✔️ 180متر قابل سکونت و یک سوئیت 80 متری مجزا
✔️ قابلیت ساخت 3 طبقه روی پیلوت
✔️ عرض مفید 14 متر

⭐⭐ مالک فروشنده قطعی⭐⭐

✔️ مهندس علیرضا مرادی

املاک شهراد
✔️آدرس دفـتر: چـهـارراه مـحتـشم کـاشـانی-جـنبــ بـانکـ صـادراتــ