ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
منزل158متر3طبقه جنوبی پارکینگ و موارد دیگر
منزل158متر3طبقه جنوبی پارکینگ و موارد دیگر
1 هفته پیش در پلیس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
320
ساخت
1380
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
158
قیمت کل
12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
79,113,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
منزل 158 متر 3طبقه ششدانگ
پارکینگ دار
همکف 2 خواب
زیرزمین و بالا تک خواب
نزدیک خیابان اصلی
قیمت ملک با توجه به قیمت بازار 14میلیارد می باشد
منزل کاردار قیمت مناسب موجود است تخلیه تحویل
موارد مشابه قیمت مناسب موجود
برای خرید و فروش ملک خودبا ما مشاوره کنید
کارشناسی ملک شما پذیرفته می شود باکارشناس روز دادگستری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت