تائید
فروش مسکونیآپارتمانمنزلی 70 متری معاوضه با نقره ،طلا و ماشین و نقدی

منزلی 70 متری معاوضه با نقره ،طلا و ماشین و نقدی

1 هفته پیش در امام تربت‌جام

متراژ
70
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏28,571,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
بنام خدا ...

250 امسال رهن میشه کسی پول کم داشت الان 200 رهن کامل است تخلیه 4ماه یا فوری بعد از قولنامه

بازدید همه روزه از ساعت 5نیم بعدظهر تا 7بعدظهر توی این تایم میتونید بیاین بازدید

مشهد : آدرس قاسم آباد پیامبر اعظم 23 انقلاب 10

مشهد : بلوار امام هادی - توس 38 خیابان انقلاب 10
از دو طرف راه داره

فروشنده واقعی هستم فقط با ماشین و طلا و نقدی معاوضه خرید فروش میشه

ماشین هم به قیمت کارشناسی خانه به قیمت کارشناسی یا هر دوتا میریم 4تا بنگاه قیمت میگیرم
برام هیچ فرقی نداره

آپارتمان ملک هست اوقاف نیست سند محضری بنام خریدار میزنم با قولنامه معتبر و لوکیشن سر راست

✓ادرس پیامبر اعظم 23 انقلاب 10

✓توس 38 انقلاب 10 از دو طرف راه داره

✓آپارتمان 70 متری اگو وصل است
✓ حدودا 70 متر
✓امتیازات کامل

✓طبقه سوم کلن چهار طبقه است تک واحدی

✓تراس داره

✓بالکن داره

✓کابینت آشپزخانه کمد ام دی اف
✓گاز و هود
✓سینک دوقلو
کولر 5هزار آکبند کانال کولر
✓کف کل خانه سرامیک
✓لوستر 3عدد

✓اتاق 12متری بزرگ

✓کرکره ضدسرقت

✓نزدیک به تمام امکانات رفاهی